vaspo
 
نویسندگان
لینک دوستان
لینکی ثبت نشده است
پیوندهای روزانه
لینکی ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :

 

شاید ازمون ایلتس را متحان داده باشید.

در واقع در طی چند ماه شما می خواهید بتوانید با شرکای تجاری خود صحبت کنید و بدون استفاده از فرهنگ لغت به سرعت با کلماتی که می دانید و مطالعه می کنید جمله سازی کنید و در نتیجه سریعتر منظور خود را بیان کنید؟ در طی تنها چند هفته می توانید صحبت های کوچکی در مورد موضوعات مشترک همچون هواشناسی، گردشگری، ورزش و غیره با انگلیسی زبانان بومی انجام دهید.

کلاس های معلم خصوصی آیلتس می تواند به شما در یادگیری این زبان کمک کند، اما می خواهیم روش های دیگر را نیز به شما ارائه دهیم.

شاید از خود پرسیده باشید که بعد از گذشت تنها ماه یادگیری زبان انگلیسی، می خواهم در امتحان آیلتس 7 بگیرم تا بتوانم متقاضی شوم و در دانشگاه های شناخته شده پذیرفته شوم و یا حتی یک مدرک بین المللی زبان انگلیسی داشته باشم و منظور خود را به صورت روان تر و بهتری بیان کنم.

خب شما می توانید با آموزش آیلتس که به صورت گسترده برای داوطلبین می باشد شروع کنید. اهداف خود را بلندپروازانه جلوه دهید، اما در عین حال واقع بین باشید. اگر روزانه چند ساعت کار می کنید حدود چهار ساعت در روز برای یادگیری زبان انگلیسی صرف نکنید. بر هم زدن هرگز به نتایج بالایی منجر نمی شود. در عوض یک برنامه یادگیری متعادل را بیاندیشید و از کوچک شروع کنید تا بتوانید به تدریج و با کیفیت بیشتری پیشرفت داشته باشید. جهانی ایلتس را مطالعه نمایید و پیش برید.

مرتبا و regular تمرینات ایلتس حرفه ای برای سطح مبتدی. اما مرتبا یاد بگیرید که در حقیقت تمرین های روزانه برای مهارت زبان شما مهم است. حتی اگر فقط 20 دقیقه برای آن وقت بگذارید، به جای دو ساعت بهتر از هیچ چیز است و می توانید با داشتن یک برنامه مطالعاتی به شکل بهتری پیش بروید و تمرینات لازم خود را انجام دهید.

کلاس 2 روزه در هفته برای ترم های پاییز و اینکه آیا دوست دارید انگلیسی را با یک مدرس یاد بگیرید یا تحصیل در کلاس های گروهی را ترجیح می دهید؟ روش های مختلفی برای یادگیری یک زبان وجود دارد. فقط بدانید چه چیزی برای شما بهتر است، به اهداف خود متعهد بمانید و تمرین کردن زبان انگلیسی را هیچ وقت فراموش نکنید تا بتوانید این زبان را به خوبی بیاموزید و از آن استفاده نمایید و صحبت کردن یکی از بخش های هدف شما در زبان خواهد بود.

در حین مطالعه تمرینات فشرده و ریز نمرات شما، همه چیز به اهداف شما بستگی دارد. وقتی صحبت از سفر یا سفرهای کاری به کشور دیگری می شود، صحبت روان و با تلفظ خوب مطمئنا مفید خواهد بود. اگر می خواهید در کشور های انگلیسی زبان با افراد بومی مکالمه کنید، بهبود نوشتن شما به شما کمک می کند تا بتوانید قبل از صحبت کردن به خوبی خود را با ساختار ها و عبارت های گوناگون آشنا کنید تا در هنگام استفاده از زبان دچار استرس نشوید و بتونید به آسانی جمله سازی را انجام دهید.

اسپیکینگ نیز از مهارت های دیگر برای توسعه است و بنابراین چگونه می توان زبان انگلیسی را به طور مؤثر مطالعه کنید یک سوال جالب و پر تکرار می شود که هر صورت، حفظ تعادل بین این چهار مهارت اصلی هنگام مطالعه مهم است. مهارت داشتن در تنها یکی از آنها برای داشتن مهارت خوب در یک زبان کافی نیست. قبل از اینکه بتوانید ماهرانه بنویسید، باید خوب بخوانید یا به عبارت دیگر ریدینگ را بیشتر تمرین کنید. از طرف دیگر، برای پاسخگویی با سهولت بیشتر و تلفظ صحیح، لازم است بتوانید جانشینی کلماتی را که می شنوید تشخیص دهید و همچنین آن ها را درک کنید.

درپایان همانطور که مشاهده می کنید و اشاره شده است هر مهارت یا اسکیل به مهارت دیگری بستگی دارد و می تواند تاثیر گذار باشد. بنابراین بهترین راه برای یادگیری یک زبان ایجاد، داشتن یک برنامه یادگیری متعادل است.

سعی در تمرین writing فشرده و زمانبندی تمرینات نیمه فشرده و به عنوان مثال، شما می توانید انگلیسی را با فیلم هایی با آموزش زیرنویس همزمان گوش دادن و خواندن را نیز در همان زمان یاد بگیرید. همچنین می توانید به طور مرتب کتاب های گوناگون را بخوانید یا به پادکست ها گوش دهید و سپس در مورد آن ها با دوستان اسپیکینگ کار کنید.

 

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ دی ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۴۱:۵۴ ] [ admin ]
[ ]
.: Weblog Themes By isblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعی ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب